Yıldızname Nedir?

Bazı insanlar, yıldızname konusunda kafa karışıklığı yaşamakta. Özellikle kulaktan dolma bilgiler ile anlatılan hikayelerde, yıldıznamelerin fal olduğundan bahsedilmesi, bu fal uygulamalarının da cinler veya daha farklı varlıklar tarafından yapılıyor olduğunun düşünülmesi ortaya çıkan bu çekince tamamen temelsiz ve asılsızdır. Yıldızname uygulamaları ne faldır, ne de yapımı sırasında cinler, herhangi bir varlık kullanılmaktadır.

Yıldızname yapılırken, yapan kişinin ilmi ve bilgisi haricinde hiçbir bilgi kullanılmaz. Sadece bu bilgiler ile yapılan çalışmada, medyum hocaların enerjilerine bile ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu nedenle, yıldızname ne bir büyü, ne de fal olarak kabul edilir. Sadece geleceğe dair, etrafınızdaki enerjilerden ortaya çıkabilecek durumların analiz edildiği, belli ilimler ışığında aktarıldığı bir yol haritasından ibarettir. Dünyanın dört bir yanında, milyonlarca insan yıldızname yaptırarak, ihtiyaç duyduğu rehberliği edinmektedir. Bunun dışında, yıldıznamelerin herhangi bir fonksiyonu bulunmamaktadır.

Medyum hocalar yıldızname hazırlarken numeroloji, ebced gibi ilimleri kullanır. Bu ilim dalları direkt olarak dünyevi işlerle bağlantılıdır ve herhangi bir mistik yanı bulunmaz. Medyum hoca, bu hesaplamaları yaparak gereken her türlü sonucu elde edebilir.

Yıldızname yapımında hiçbir tehlike yoktur. Hiçbir şekilde başka varlıklardan yardım alınmaz. Tamamen medyum hocanın enerjisi ile yapılır ve bilgisi dahilinde yorumlanır. Bu nedenle değil tehlike yaratmak, herhangi bir şekilde rahatsız edici bir sonuç bile veremez. Fal da olmadığı için gönül rahatlığıyla, her inanca sahip insan tarafından yaptırılabilir.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir