Evlilik Büyüsü Nedir?

Sınırlara sahip olan fiziki aleme ait konuları tam olarak anlayamamışken sınırları olmayan gayb alemlerini anlamamız neredeyse imkansızdır. Medyum hocalar antik dönemlerden bu yana bu iş için uğraşıyor olsa bile halen bu konuyla ilgili bilgimiz kısıtlıdır. Allah’ın kullarına vermiş olduğu bu büyük nimeti tam olarak anlayabilmek için daha çok nesil geçmesi gerekmektedir.

Evlilik büyüsü gibi antik dönemlerden beri yapılan ve neredeyse her dönem en çok rağbet gören çalışmalardan olan uygulamalar bile henüz tam olarak anlaşılamamıştır. Medyum hocalar bu uygulamaları yaparken sadece sonucunu bilerek hareket ederler. Bunun dışında eski ilimlerde geçen, büyünün nasıl çalıştığına dair metinler haricinde evlilik büyüsü ile alakalı pek fazla bilgi bulunmaz.

Farklı türleri bulunan evlilik büyüsü çok gizemli bir büyü türüdür. Maneviyattaki etkisinin ne şartlar altında oluştuğunu net olarak anlamak imkansıza yakındır. İşinin ehli medyum hocalar tarafından yapılan araştırma ve incelemeler büyünün manevi bağlar üzerinde etki ettiğini gösteriyor olsa da bu durum doğrulanmamıştır.

Daha nasıl çalıştığını anlayamadığımız bir büyünün ne kadar sürede etki edeceğini kesin olarak söylemek imkansızdır. Evlilik büyüsü, sadece tek bir kişinin enerjisini değil, iki ayrı insanın iradesini etkileyeceği için ne zaman tutacağını bilmek çok daha güç olacaktır. Medyum hocanın nefesi, kullanılan teknik, iki kişinin ayrı ayrı enerjisel gücü ve daha pek çok tam olarak anlaşılamayan faktör büyünün etki süresini doğrudan etkileyecektir.

Medyum hocalar evlilik büyüsünün en hızlı şekilde tutması için ellerinden gelen en iyi çalışmayı yaparlar. Bu çalışmanın ne olacağını tecrübeleri doğrultusunda belirler ve buna uygun hareket ederler. Yine aynı şekilde, tecrübeli medyum hocalar asla tam olarak bir tarih vermez, bunun yerine önceki tecrübelerinden gelen bilgiler ışığında tahmini bir süre belirtirler.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir