ayırma büyüsü nasıl yapılır

Büyü söz konusu olduğu zaman, bu işin tarihinin çok uzun yıllara dayanıyor olması nedeniyle pek çok farklı yöntem ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman medeniyetler tarafından yaygın olarak kullanılan bu yöntemler, kimi zaman tamamen unutulmuş, yerini çok daha farklı çalışmalara bırakmıştır. Çok derin bir tarihe sahip olan büyü konusu, sıradan insanlara aktarılmadığı ve yalnızca medyum hocalar arasında bilindiği için tarihi konusunda net bir şekilde fikir yürütülememektedir. Ayırma büyüsü gibi yaygın yapılan büyüler arasında, daha ilk dönemlerde bile kullanılmış olan bir yöntem olan fotoğraflı ayırma büyüsü, günümüzde de sıkça kullanılmaktadır.

Kişiler arasında ayrılık oluşturmak için kullanılan bu yöntem, tarihin ilk dönemlerinde, fotoğraf yerine çizimlerle yapılmıştır. Kişileri sembolize eden çizimler, ayırmanın yapılmasını isteyen kişi tarafından, dönemin medyum hocaları eşliğinde çizilmiş, akabinde ise gizli dualar okunarak büyünün yapımına geçilmiştir.

Günümüzde yapılan ayırma büyülerinde de benzer şekilde bu yöntemin kullanıldığına rastlamak mümkün. Hatta bazı medyum hocalar, halen fotoğraf yerine kişileri sembolize eden çizimler kullanmaya devam etmektedir. Bu yöntemin nasıl uygulanacağı tamamen medyum hocanın kendi seçimi olduğu için, etkisi de hocanın belirleyeceği şekilde değişkenlik gösterecektir. Kimi insanın enerjisine bu yöntem uygunken, başka bir kişiye daha farklı bir şey yapılmak zorunda olabilir. Bu nedenle, ayırma büyüsünde de, tüm diğer büyü alanlarında olduğu gibi medyum hocanın tavsiyelerine ve seçtiği yöntemlere uyulmalıdır.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir