belçikadaki medyumlar

Büyüler konusunda yine son zamanlarda ismini çok sık duymaya başladığımız kaşık büyüsü, pek çok farklı amaç için kullanılabilmekte. Özellikle bağlama büyüleri için kullanılan kaşık büyüsü, eğer farklı bir yöntem kullanılarak yapılırsa ayırma etkisi de ortaya koyabilmekte. Tahta kaşık gibi basit bir malzemeye ihtiyaç duyuyor olması sayesinde, her ülkede kolayca uygulanabilen bu büyü, Belçika medyum hocaları tarafından da sık sık tercih ediliyor. Bu kadar kolay yapılabiliyor olması, büyünün sık tercih edilmesine yol açsa da, daha farklı alternatiflere sahip olunması, hatta bu alternatiflerin çok daha güçlü etki etmesi, kaşık büyüsünün medyum hocalar tarafından daha az tercih edilmesine yol açmakta.

Kaşık büyüsü, basit bir uygulanışa sahip olduğu için her medyum hoca tarafından rahatlıkla yapılabiliyor. Büyücü hocalar, karmaşık bir işlem gerektirmeyen, kolay yapılabilen büyülerde bu yöntemi uygulayarak, hızlı ve net sonuçlar almayı başarıyor. Özellikle, bu işe yeni başlamış olan Belçika medyum hocaları tarafından sıkça tercih edilen bu büyü uygulamaları çok kolay yapıldığı için yeni medyum hocaların kurtarıcısı niteliğinde.

Alanında ilerlemiş ve farklı alternatif büyüler konusunda hakim medyum hocaların sıkça tercih etmediği kaşık büyüsü, nefesi güçlü ve bilgisi sağlam Belçika medyum hocaları tarafından pek sık tercih edilmemekte. Bu büyü yerine papaz büyüsü başta olmak üzere, canbar büyüsü gibi farklı alternatifler kullanılırken, bu alternatiflerin çok daha etkili ve hızlı sonuç vermesi, kaşık büyüsünün pek de tercih edilmemesine yol açıyor.

Ancak, her konuda olduğu gibi, kaşık büyüsünde de gayb alemlerinin sonsuz gücünü küçümsememek gerekli. Basit büyü uygulamalarında değil, karmaşık büyülerde bile, eğer güçlü nefese sahip bir Belçika medyum hocası ile çalışırsanız, bu büyü ile iyi sonuçlar alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir