dolandırıcı medyumlar listesi 2019

Gayb alemlerinin sonsuz enerjileri, çoğu zaman istenen her şeyi için kullanılabilmektedir. Yetenekli ve alanında uzmanlaşmış medyum hocalar, istenen her türlü büyü için farklı yöntemleri kullanmakta ve bu yöntemler sayesinde pek çok kişinin taleplerini yerine getirebilmektedir. Özellikle bağlama ve aşk gibi konularda sıkça kullanılan Süryani büyüsü, bu büyü uygulamaları içerisinde en popülerlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Süryani büyüsü, yapılış itibariyle diğer büyülerden çok daha karmaşık ve özel işlemler içerir. Manevi alemlerin enerjilerini kullanabilen tüm hocalar, bu büyüyü yapabileceklerini iddia etseler de, bu büyünün yapılabilmesi o kadar kolay olmadığı gibi, yapabileceğini iddia eden kişiler de çoğu zaman başarısızlıkla karşılaşmaktadır. Bunun temel nedeni, Süryani büyüsünün dil ve ilim açısından çok farklı olmasıdır. Tarih boyunca, her daim Süryani hocalar tarafından uygulanması nedeniyle, günümüzde bu ilme ulaşabilen medyumların sayısı kısıtlıdır.

Süryani büyüsü, yapısı itibariyle pek çok farklı uygulamada kullanılabilir. En başta bağlama ve aşk büyüsü amacıyla kullanılıyor olsa da, evlilik bağını oluşturmak için de bu büyünün uygulandığına rastlanabilmekte. Özellikle, tecrübeli medyumlar aşk ve kişiler arasındaki bağları kurmak için bu tarz uygulamalara çok sık başvurmaktadır.

Süryani büyüsünün yapımı sırasında kullanılan malzemeler ve teknikler, büyünün ne tür bir etki yaratacağını belirleyen ana faktördür. Eğer medyum hoca başarılı bir şekilde büyü yapmak istiyorsa, mutlaka kullanacağı yöntemi büyüyü talep eden kişiye göre belirlemek zorundadır. Bunu yapmadığı sürece, ortaya çıkan büyüden istenen verim alınamaz ve medyum hocalar gereken çalışmaları gerçekleştiremez.

Aşk, bağlama gibi amaçlar dışında, Süryani büyüsünün bir türü ayırma büyüleri için de kullanılabilmektedir. Fakat bu çalışma çok nadir uygulanır ve bunun yerine daha hızlı etki edecek alternatifler daha sık kullanılmaktadır.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir