domuz yağı büyüsü yapan hocalar

Her şeyin iyisi ve kötüsü olduğu gibi büyünün de iyisi ve kötüsü bulunur. Maneviyatın sonsuz kudreti iki taraf için de sonsuzdur. Nasıl dünyada şer ve hayır varsa, manevi alemlerde de şer ve hayır bulunur.

Kara büyü uygulamaları manevi alemlerin şer kısmıdır. Bu uygulamalar ile fiziki dünyada yaşayan insanlara ciddi zararlar verilebilir. Medyum hocalar çoğu zaman bu tarz uygulamaları yapmayı tercih etmiyor olsa da bazı medyumlar insanlara zarar verecek çalışmaları yapmayı kabul etmektedir. Domuz yağı büyüsü, bu tarz zararlı çalışmalar arasında gösterilebilir.

Domuz yağı büyüsü ile kişi düşmanının aklını karıştırabilir. Oldukça çirkin bir büyü olan domuz yağı büyüsü tam anlamıyla zarar vermeye yöneliktir. Kimi zaman kolayca kontrolden çıkabilir ve büyülenen kişinin ölümüne bile sebep olabilir. Bu nedenle gerçek medyum hocalar hiçbir zaman bu büyüyü yapmayı tercih etmezler.

Domuz yağı büyüsü yaptırmayı düşünen kişi amaçlarını başka yollardan elde etmeye çalışmalıdır. Bu büyü ile istediği şeyi elde etmesi kimse için hayırlı değildir. Ayırma, aşk, bağlama gibi daha hayırlı büyü yöntemleri kullanılarak istenilen elde edilebilir. Bir kişiye manevi alemleri kullanarak direkt olarak zarar vermek büyük günahtır. Gerçek medyum hocalar da bunun bilincinde oldukları için kişileri hep başka yöntemlere yönlendirerek çözüm ararlar.

Domuz yağı büyüsü etkili bir yöntemdir ancak kara büyü olduğu için yapılması çok zordur. Ayırma ve aşk gibi pek çok farklı büyü amacıyla kullanılabilen papaz büyüsü kişilerin isteklerine ulaşması için uygulanabilen en güçlü yöntemdir. Kara büyü olmadığı için medyum hocalar tarafından rahatlıkla yapılabilir. Gerçek medyum hocalar papaz büyüsü ile çok iyi sonuçlar alabilir. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde yer alan diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir