fransa medyumları

Medyumların bulundukları ülkeler yaptıkları işlere etki etmez. Ülkeler ve coğrafi sınırlar sadece bu aleme aittir ve gaybi dünyada bunların bahsi bile geçmez. Enerjiler her daim ülkelere, sınırlara ve diğer faktörlere bağlı olmadan hareket ederler, bunun bir sonucu olarak her yerde aynı etkileri gösterebilirler.

Fransa medyum hocaları yapmış oldukları uygulamalarda tüm diğer ülkelerin hocaları gibi manevi alemlerin enerjilerini kullanır. Bu alemlerde var olan enerjileri dünyevi aleme aktarır ve istediği her türlü sonucu elde eder. Bu çalışmalarda kullandığı teknikler elbette el verme yöntemi ile nesillerdir korunan, sadece bu işle uğraşmayı hak etmiş kişilere verilen sırlı bilgilerdir.

Yapılan bir çalışmanın etkisinde iki temel faktör bulunur. Bu faktörlerden ilki medyum hocanın enerjisidir. Güçlü ve nefesi kuvvetli Fransa medyum hocaları ile çalışmanız halinde elde edeceğiniz sonuç oldukça etkili olacaktır. Buna ek olarak, medyum hocanın nefesinin güçlü olması halinde yapılan büyünün etki etme süresi de kısalır.

Büyülerin başarılı olmasındaki ikinci etmen uygulanacak olan tekniktir. Medyum hoca uygulayacağı çalışmayı iyi seçmeli, hangi etkileri hedeflediğini belirlemelidir. Bunun için önce kişinin enerjisini incelemeli, daha sonra tecrübeleri doğrultusunda bir karara varmalıdır. Fransa medyum hocalarından tecrübeli olanları her daim bu adımları izleyerek hareket eder ve insanların tam olarak ihtiyaç duyduğu teknikleri kullanarak büyü yapar. Büyünün tutması için muhakkak tecrübeli ve bilgili biriyle çalışmak gereklidir.

Eğer bulunduğunuz ülkede içinize sinen bir medyum bulamıyorsanız başka ülkelerdeki isim yapmış medyumlarla uzaktan çalışabileceğinizi de unutmayın. Bazı istisnai çalışmalar hariç, neredeyse tüm büyü ve vefk benzeri çalışmalar uzaktan yapılabilir, medyum hoca ile aynı yerdeymiş gibi yoğun ve hızlı etki görülebilir. Hangi çalışmaların yapılıp yapılamayacağını medyum hoca belirtecek ve buna göre tavsiyeler verecektir.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir