geri döndürme büyüsü yapan hocalar

Dünyanın üzerine kurulu olduğu gaybi alemlerde gerçekleşen her türlü olayın belli başlı zorlukları ve çok büyük bir karmaşası vardır. Gaybi dünyada, işler fiziki alemdeki gibi yürümediği için, o alemde neler olacağını asla tam olarak anlamak mümkün değildir. Sadece medyum hocalar tarafından anlamlandırılabilen bu alemlerde, yapılacak olan çalışmalar ve işlemler de aynı ölçüde zor ve karmaşıktır. İster aşk büyüsü, ister geri getirme büyüsü yapılıyor olsun, medyum hocanın buradaki enerjileri tam olarak tanıması ve bu enerjilere hakim olması gereklidir. Aksi takdirde yapılan çalışmalar hiçbir şekilde başarıya ulaşmayacak, boşa gidecektir.

Geri getirme büyüsü, iki kişinin arasındaki enerjisel bağların yeniden kurulması veya güçlendirilmesi ile gerçekleşmektedir. Böylesi bir büyünün yapılabilmesi için, büyüyü uygulayacak olan hocanın ciddi anlamda bilgi birikimi ve nefes gücü olması gereklidir. Eğer medyum hoca bunlara sahip değilse, yapacağı büyü de başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Bu nedenle, geri getirme büyüsünü yapacak kişinin doğru seçilmesi çok önemlidir.

Manevi alemlerle alakalı olan her çalışmanın belli bir zorluğu bulunuyor olsa da, bu çalışmalar içerisinde, geri getirme büyüsü gibi çok daha hassas olanların sahip olduğu zorluk diğerlerine göre daha yüksektir. Bu nedenle, bu büyüler özenle ele alınmalı ve her zaman için işinin ehli olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Böyle olmaması durumunda, geri getirme büyüsünün etkisini görebilmek mümkün olmayacak, kişiler hem vakit hem de maddi olarak kayıp yaşayacaktır.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir