medyum ceyhun hoca

Azerbaycan Medyum

Her nerede olursanız olun, istediğiniz tüm çalışmaları yaptırabileceğiniz bir medyuma rastlamanız mümkün. Medyumluk mesleği tıpkı her yerde ortak olan manevi alemler gibi, dünyanın her kültüründe ve ülkesinde ortaktır. Azerbaycan medyum hocaları ile çalışabileceğiniz gibi, Avrupa’da veya başka bir ülkede yer alan medyum hocalarla da dilediğiniz gibi çalışabilirsiniz.

Bir medyum hocanın bulunduğu ülke çalışması ile herhangi bir şekilde bağlantılı değildir. Her hoca kendini geliştirdiği ölçüde başarılıdır. Nefes gücü ve tecrübe gibi etmenler ile hocanın başarısı tahmin edilebilir olsa da bulunduğu ülkenin yapılacak olan çalışmada herhangi bir etki yaratmayacağı kesindir.

Nerede olursa olsun tüm medyum hocalar kendilerini geliştirdikleri ölçüde başarılı sonuçlar elde edecektir. Bu nedenle çalışacağınız medyum hocanın Azerbaycan medyum hocalarından biri olup olmadığından ziyade yaptığı çalışmalara ve ne kadar tecrübeli olduğuna bakmanız gereklidir. Yeteri kadar tecrübeli bir hoca, dünyanın neresinde olursa olsun en zor çalışmaları bile başarılı şekilde yerine getirebilir.

Medyumluk işi kadim bir öğretidir. İlk çağlardan bu yana insanlar tarafından sürdürülür ve günümüzde de neredeyse aynı teknikler ile devam ettirilmektedir. Medyum olduğunu söyleyen bir insan bu öğreti doğrultusunda yetiştirilmeli ve hayatlarını bu şekilde yönlendirmelidir. Gerçek bir Azerbaycan medyum hocası, tıpkı diğer ülkelerdeki hocalar gibi daha çocukken kendini yetiştirmeye başlar ve yıllar boyu bu alanda ilerlemeye devam eder.

Doğru medyum hocayla çalışmanız, yapılacak olan çalışmanın etki edip etmeyeceğini gösteren tek faktördür. Gerçek medyumlar kendilerine danışan kişileri hiçbir zaman yüz üstü bırakmaz. Tutmayan veya bir sebeple başarısız olan çalışmalarda bile başarılı olana kadar alternatifleri dener, eninde sonunda başarıya ulaşır. Yine aynı şekilde başarısız olacağı kesin olan bir çalışma medyum hocalar tarafından asla kabul edilmez.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir