medyum haluk

Türkiye’nin hangi bölgesinde bulunan medyum hocaya sorarsanız sorun, herkes ortak olarak gerekli olan tüm çalışmaların uzaktan yerine getirilebileceğinden bahsedecektir. Sonsuz bir potansiyele sahip olan ve her zaman, istenen tüm uygulamaları sınırlara, zamana bağlı kalmadan yerine getirebilen gayb alemleri, insanların hangi ülkede olduğuna bakmaksızın tüm uygulamaları uzaktan yapılabilir kılmıştır. Kayseri medyum hocaları da, tüm diğer medyum hocalar gibi, nerede olursanız olun sizin için büyü çalışması yapabilir, dilediğiniz uygulamalarda iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir.

Büyü söz konusu olduğu zaman mesafelerin hiçbir önemi yoktur. Tamamen gizemli bir aleme ait olan bu uygulamalar, asla tek bir ülke ile sınırlı olamaz. Tüm evrenin, insanlığın ilmi olan büyü, yapılan her türlü çalışmada bambaşka enerjiler kullandığı için, her şeyi, her konumda yerine getirebilir. Kayseri medyum hocaları da bu sebepten dolayı, istedikleri ülkeye uzaktan çalışma yapabilir.

Uzaktan çalışma yapılamayacak bir takım istisnalar mevcuttur, ancak bu istisnalar çok karmaşık büyüler haricinde asla ortaya çıkmamaktadır. Karmaşık büyülerde bile, çoğu zaman uzaktan çalışma yapılabiliyor olsa da büyünün nitelikleri bir arada bulunmayı gerektirebilir. Bu gibi durumlarda, çalışmak istediğiniz Kayseri medyum hocası size bilgi verecek ve bir arada bulunmanız gerektiğini belirtecektir. Bunun dışındaki durumlarda, hangi ülkede veya şehirde bulunduğunuzun herhangi bir önemi yoktur.

Medyumluk, sınırsız ve özel bir ilimdir. Hocalar bu gibi uygulamaları yerine getirirken gaybın tüm nimetlerini kullanır. Bunları yaparken, mesafeler hiçbir zaman önemli olmadığı için, medyum hocaların her ülkeye çalıştığına sıkça rastlanmaktadır. Hatta, çoğu zaman Avrupa’da yaşayan gurbetçilerin medyum hocalara ulaşamaması nedeniyle Türkiye’deki hocaları tercih ettiğine rastlanmaktadır. Tüm bunlar, medyum hocaların nefes gücüne ve tecrübesine bağlı olmaksızın, gayb alemlerinin her yerde aynı nitelikte ve güçte olmasından kaynaklı mümkün olabilmektedir.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir