medyum islam hoca

Medyumluk başlı başına çok farklı ve etkili bir ilimdir. Neredeyse her konuda farklı bir etkiye sahip olan büyü çalışması bulunan bu ilimde, doğru çalışmaların yerine getirilmesi için bilinmesi gereken tek şey büyülü dualar ve gaybi alemler değil, aynı zamanda belli başlı pozitif ilimlerde de uzmanlaşmak gerekmektedir. Antalya medyum hocalarının da bahsettiği üzere, bir medyum hoca sadece duaları bilerek ve nefes gücünü kullanarak her çalışmayı etkin biçimde yapamamaktadır. Pek çok karmaşık çalışmayı içeren medyumluk mesleğinde, kimi zaman farklı ilimlerin de bilgisine başvurulması gerekebilmektedir.

Medyumların pek çoğu aldıkları eğitim sırasında sadece dua öğrenmezler. Nefes güçlerini geliştirmek ve kullanmak için bu tarz çalışmalarla işe başlasalar da, ilerleyen eğitim safhalarında astroloji, numeroloji gibi çok daha karmaşık çalışmalara başlamak zorunda kalırlar. Antalya medyum hocalarının da geçtiği bu yollar sonucunda elde edilen bilgiler, saat hesaplamalarının, gezegen saatlerinin çok önemli olduğu yıldızname ve vefk gibi uygulamaların yapılabilmesini sağlar. Özellikle vefk ve yıldızname gibi iki ayrı konuda, çok farklı ilimlerin kullanılıyor olması, medyum hocaların bilgilerinin ne derece üstün olması gerektiğini net şekilde göstermektedir.

Gaybi alemlerin sonsuz kudretinden yararlanmamızı sağlayan Antalya medyum hocaları gibi medyum hocalar, tüm hayatlarını bu tarz bilgileri net şekilde edinebilmek için harcamaktadır. Oldukça karmaşık ve zorlu bir mesleğe sahip olan medyum hocalar, tam da bu yüzden tarihin her döneminde toplumların en önemli figürleri olarak görülmüştür.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir