medyum okan

Gayb alemlerine ait enerjiler hayatımızın her alanında etkili ve bizimle olmaya devam ediyor. Çok eski dönemlerden bu yana kullanılan pek çok teknik ile bu enerjileri isteklerimiz doğrultusunda yönlendirebilmekteyiz. Allah’ın insanlara sunmuş olduğu bu fırsat ile maddi alemdeki isteklerimizi gaybi alemden gelen enerjiler ile çok daha kolay elde edebilme imkanımız mevcut.

Medyum hocaların celb olarak belirttikleri, manevi dünya ile maddi dünya arasında enerjilerin akmasını sağlayan, bu sayede istenen her türlü amaç için kullanılabilen özel uygulamalar ile aşktan berekete kadar her konuda bu alemlerin desteğini almak mümkün. Sonsuz kudretli olan gayb aleminden, medyum hocaların bilgisi ve nefes güçleri sayesinde aktarılabilen bu enerjiler hayatımızı baştan aşağı düzene sokabilecek kadar özel.

Celb çalışmaları, Kuran’da yer alan sureler ve bir takım dualar ile yapılmakta. Havas ilminin bir parçası olan bu uygulamalar, bu gizli sure ve dualar ile manevi alemlere ait enerjileri boyutumuza aktarmaya yarıyor. Aşk, bereket, kısmet açma ve buna benzer istediğiniz her türlü amaç için celb hazırlanabiliyor. Usta bir medyum hoca tarafından yapılması gereken celbler sonsuz kudretli öte alemlerin kapılarını istekleriniz için aralayabilmekte.

Türkiye’de pek çok medyum celb yapmakta. Sadece Türkiye’de yaşayanlar için değil, dünyanın her noktasındaki insanlar için çalışma yapan medyumlar, kargo ile yurtdışına da bu uygulamaları gönderebiliyor. Sınırların olmadığı manevi alemlerde enerjiler evrende nerede olursanız olun sizinle olmaya devam ediyor.

Medyum hocalar her celbi kişiye özel hazırlamakta. Kendi enerjinize göre hazırlanan bu uygulamalar başka hiç kimsede aynı etkiyi göstermiyor. Tıpkı parmak izi gibi farklı olan enerjiler, celblerin de doğru sonuç verebilmesi için öncelikle medyum hoca tarafından inceleniyor, çalışmalar bunun üzerine başlatılıyor.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir