medyum yorum şikayetleri 2019

Dünyada, fiziki alemde hareket ederken her daim karşımıza belli başlı engeller çıkar. Kimi zaman mesafeler, kimi zaman sınırlar ve buna benzer konular hareketimizi kısıtlar. Dünya üzerinde, bir de zaman kavramı olduğu için, istenen şeyler her an gerçekleşemez. Ancak, söz konusu durum manevi alemler ile alakalı bir şey olduğunda, ne bir mesafe, ne de herhangi bir zaman kavramı ortada kalır. Her şeyi tamamen özgürdür ve fiziksel dünyadan bağımsız olarak hareket eder. Kaşık büyüsü gibi büyülerin etkileri de, hiçbir zaman fiziki dünyaya ait uygulamalar sonucunda ortaya çıkmaz, her daim manevi alemlerin sonsuz kudreti ile ele alınmak zorundadır.

Kaşık büyüsü yapıldığı zaman, kullanılan enerjiler bu dünyaya ait değildir. Her daim, gaybi alemlere ait enerjiler kullanılır ve böylece dünya üzerinde nerede olursanız olun her zaman her yerde aynı etkiyi görebilmeniz sağlanır. Medyumlar, büyü yaparken bunun farkındadır ve bu yüzden büyülerini uzak mesafeden yapabilmektedir.

Herhangi bir büyü çalışması için geçerli olan bu durum, kaşık büyüsünde de ortaktır. Manevi alemlere ait enerjilerin söz konusu olduğu her durumda, ister farklı şehirde, ister başka bir ülkede olun, büyü çalışması kolayca ve başarıyla uygulanacaktır.

Bazı istisnai durumlarda, kaşık büyüsünde de medyum hoca ile aynı ortamda bulunulması gerekebilir. Bu durum, büyünün etkisiz olacağından değil, medyum hocanın farklı bir amaç için enerjinizi görmeye ihtiyaç duyduğundan kaynaklıdır. Ancak, işinin ehli bir medyum hoca, bu tarz bir ihtiyaç olsa bile, yine de bu işlemi uzaktan gerçekleştirebilir.

Her daim, uzaktan çalışan medyum hocalar başarılı büyüler ortaya koymuştur. Kaşık büyüsü gibi yaygın kullanılan ve medyum hocalar tarafından uzmanlaşacak derecede çok uygulanmış olan büyüleri, uzaktan, herhangi bir problem yaşamadan yaptırmak mümkündür.

Sahtemedyumlar.net’e gelen yorumları okumak ve katkıda bulunmak için buraya tıklayabilir veya ana sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir