sabun büyüsü bozan hocalar

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü malzeme ile yapılan bir büyü çalışmasıdır. Bu malzemeler genellikle sabun ve iğneden oluşur. Çoğu zaman herhangi bir başka malzemeye gerek olmayan bu çalışma pek çok medyum hoca tarafından sıkça yapılmaktadır.

Bu büyüde kullanılan malzemelerin medyum hocaya ait enerjiler ile birleşmesi gereklidir. Böylesi bir birleşmeyi sağlamak için yüksek nefes gücüne ihtiyaç vardır. Sabun büyüsü yapan medyumlar bu nefes gücünü kullanarak çalışmaları gerçekleştirir.

Büyülerde gayb alemlerine ait enerjiler rol oynar. Bu enerjilerde herhangi bir şekilde fiziksel alemlerle alakalı etkenler bulunmaz. Kullanılan tüm enerjiler diğer alemlerde var olan kurallar dahilinde dünyamıza yansır. Yani, sabun büyüsü yapıldığı zaman hiçbir şekilde mekanın ve zamanın önemi olmayacaktır.

Sabun büyüsü medyum hoca sizden uzakta olsa bile yapılabilir. Gönderilen malzemeler medyum tarafından söylendiği şekilde kullanıldığı sürece herhangi bir problem olmayacaktır. Yine aynı şekilde uzaktan yapılmış olan büyünün etkisi azalmayacaktır.

Ulaşılamayacak Kişilere Sabun Büyüsü Yapılır Mı?

Sabun büyüsünün etki edebilmesi için kişilere ulaşabiliyor olmanız gereklidir. Büyü yaptıracağınız kişinin sizden uzakta olmaması gerekir. Bunun temel nedeni, büyüde kullanılan büyülü nesnelerin büyülenecek olan kişiye ulaştırılması gerekliliğidir.

medyum ali gürses

Sabun büyüsü yaptırdığınız zaman enerjiler karşı tarafın iradesini etkiler. Çalışma şekli büyünün türüne göre değişkenlik gösterir. Kimi zaman sadece enerjisel alanlara etki eden çalışmalar da yapılabilir. Eğer böyle bir durum olursa büyü uzakta olduğunuz kişilere de etki edecektir.

Hangi büyü çalışmasının ne durumda etki edeceğini sadece onu yapan medyum hoca bilebilir. Sıradan insanların bu konuda bilgi sahibi olması mümkün değildir. Bu nedenle çalışacağınız hocanın söylediklerine uymanız gerekir.

Sabun Büyüsünde Kişilerin Evine Eşya Bırakılır Mı?

Sabun büyüsü yapıldığı zaman, büyülenecek olan kişinin evine büyülü eşyanın bırakılması gerekebilir. Genellikle bu büyüde bu şekilde etki görülmektedir. Kimi zaman kişilerin evi yerine aracına veya iş yerine bu nesneyi bırakmak da yeterli olabilmektedir.

Hangi durumda nasıl bir yol izlenmesi gerektiği sabun büyüsü yapan medyum tarafından tespit edilir. Yapmanız gerekenler medyum tarafından size bildirilecektir. Medyum hoca ile iletişimde kaldığınız sürece nasıl bir büyü yaptırmanız gerektiğini medyumdan tam olarak öğrenebilirsiniz.

Sabun büyüsü sık yapılsa bile yeteri kadar etkili bir büyü değildir. Doğru yapıldığında tutuyor olsa da bu büyüden çok daha etkili olan papaz büyüsü çalışmaları mevcuttur. İşinin ehli bir medyum tarafından yapılan papaz büyüsü hem daha etkili olur hem de sabun büyüsüne kıyasla daha hızlı tutar. Yine aynı şekilde, papaz büyüsünde malzeme kullanmadan yapılabilme şansı da bulunmaktadır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır.

Sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini okumak, eğer dilerseniz daha önce çalıştığınız medyumlarla ilgili görüşlerinizi yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum


  1. Daha önce üç farklı medyuma yüklü miktarda para ödedim. Hepsi de dolandırıcı çıktı, hemen evlendiririz hemen olur diye diye oyalayıp kandırdılar. İnsan özellikle böyle umut ederken bu şekilde dolandırıcılarla karşılaşması afedersiniz çok koyuyor. O yüzden ben gerçekten benim durumumda olanlar için işinin ehli ve dürüst bir medyum hoca önermek istiyorum. İsmi ali gürses. Ailemin çeşitli sebepler nedeniyle onaylamadığı bir evlilik yapmak durumundaydım. Çok mutlu olsak da aileler tam istemediği için asla olmayacak diye düşündüm. Aile benim için çok önemli çünkü. O yüzden ali gürses hocaya ikna işlemi yaptırdım. Bana bir hafta gibi kısa bir sürede yapacağını etkisinin de 1-40 gün arasında ortaya çıkacağını söyledi. Ben de kabul ettim tabi. Araştırdığım için bu sefer güvenilir diyordum bir de bana olan yaklaşımı falan her şeyi dürüst olduğu için bu defa bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyordum. Allah yanıltmamış çıkmadı. 10 gün kadar kısa bir süre içinde aileler artık evlilik için sıcak bakmaya başladılar bu kadar seviyorsanız ayırmak doğru olmaz gibi şeyler söylediler. Çok şükür işimiz rast gitti de artık yüzüğümüzü taktık. Benim gibi çok para kaptıran insanlar görüyorum umarım bu mesajım onlara ulaşır da bir sıkıntı olmadan onlar da mutluluklarına kavuşur internet ortamında Ali isminde birçok kişi çıkıyor yanlış da yönlendirmek istemem kimseyi telefonu 0535 590 62 75 olan Ali hocayla çalıştım

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir